Darmowa dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności

Naturalne suplementy i witaminy na potencję i libido

Suplementy Vitama Nature na potencję to produkty, które podnoszą sprawność seksualną i zwiększają witalność u mężczyzn. Substancje aktywne występujące w poszczególnych preparatach wspierają funkcjonowanie układu krwionośnego, uzupełniają niedobory składników odżywczych w organizmie i pomagają pobudzić męskie libido. Po produkty z tej kategorii mogą sięgnąć mężczyźni, którzy zauważają u siebie przejściowe problemy z potencją oraz obniżenie funkcji seksualnych. Naturalne środki na potencję wspomagają funkcjonowanie układu krążenia, układu nerwowego oraz układu hormonalnego. W ten sposób przyczyniają się do poprawy jakości życia intymnego. Działając w sposób kompleksowy, wpływają też na ogólną poprawę zdrowia i samopoczucia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

L-Arginina

Wsparcie w budowaniu masy mięśniowej i efektywniejsza regeneracja.

79,00 

120 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
Korzeń Maca

Skuteczny sposób na zwiększenie zapasów energii i lepszą koncentrację.

79,00 

90 kapsułek / 1.5 miesiąca stosowania

CZYTAJ
Żeń szeń

Wyższa wydolność dla ciała i umysłu. Naturalne źródło energii i witalności.

99,00 

90 kapsułek/ 3 miesiące stosowania

CZYTAJ
Magnez + Witamina B6

Wspomaga funkcje mózgu i działa ochronnie na cały układ nerwowy.

49,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
Kompleks witamin z grupy B

Kompleksowe wsparcie organizmu dla lepszego zdrowia i samopoczucia.

49,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
VITAMA-sprawnosc-seksualna

Skąd biorą się problemy z potencją?

Zaburzenia potencji występują wtedy, gdy w sprzyjających warunkach mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub też utrzymać erekcji, co uniemożliwia mu odbycie stosunku. Problem z potencją może pojawić się w każdym wieku, zwłaszcza jeśli mężczyzna jest narażony na niekorzystny wpływ czynników obniżających potencję:

 • Stres

  Jest czynnikiem emocjonalnym, który może prowadzić do powstawania poważnych dysfunkcji w obrębie męskiej seksualności. Nadmiar stresu powoduje nadmierne zwiększenie prolaktyny w układzie nerwowym. Może to skutkować problemami w osiągnięciu erekcji oraz obniżeniem libido.

 • Przemęczenie

  Osłabiony organizm nie jest zdolny do podjęcia fizycznego zbliżenia. Przepracowanie i zbyt mała ilość snu mogą utrudniać osiągnięcie wzwodu lub też znacząco go osłabiać. Czasami, aby wpłynąć na swoją sprawność seksualną, należy więc zadbać w pierwszej kolejności o odpowiedni wypoczynek.

 • Używki

  Nikotyna ma negatywny wpływ na naczynia krwionośne. Utrudnia napływ krwi do członka i w konsekwencji uniemożliwia osiąganie erekcji. Z kolei nadmierne spożywanie alkoholu zaburza prawidłowe funkcjonowanie gospodarki hormonalnej, obniża poziom libido i może prowadzić do poważnych problemów z potencją.

 • Stosowana lekoterapia

  Przyjmowanie niektórych leków może wpływać na osłabienie męskiej potencji. Zdarza się, że stosowane farmaceutyki zaburzają stymulację nerwową, która jest konieczna do osiągnięcia i utrzymania wzwodu. W razie pojawienia się takich skutków ubocznych zawsze warto zapytać lekarza o możliwość zmiany danego leku lub o obniżenie obecnie przyjmowanej dawki.

Przyczyną występowania zaburzeń potencji mogą być także niektóre choroby, takie jak cukrzyca, miażdżyca, depresja lub choroba nerek. W takiej sytuacji konieczna jest konsultacja z odpowiednim specjalistą, który pomoże ustalić metody dalszego postępowania.

sprawnosc-seksualna-02

Jak rozpoznać zaburzenia sprawności seksualnej?

Problemy natury seksualnej mogą występować w każdej grupie wiekowej. Choć przyjmuje się, że najbardziej narażeni są mężczyźni powyżej 70 roku życia, warto obserwować swoje reakcje i wszelkie nieprawidłowości już w wieku 20-30 lat. Objawy zaburzenia erekcji mogą stopniowo narastać lub pojawiać się nagle u osób, które do tej pory nie miały trudności w tym obszarze. Symptomy, które wskazują na zaburzenia sprawności seksualnej to:

 • Spadek libido
 • Trudności z utrzymaniem wzwodu
 • Całkowity brak wzwodu
 • Opóźniona ejakulacja

Problemy z potencją mają bardzo silny wpływ na męską psychikę. Mogą obniżać poczucie własnej wartości i powodować niechęć do podejmowania intymnych zbliżeń. Nie należy lekceważyć żadnych objawów wskazujących na zaburzenia potencji. Obecnie istnieje wiele naturalnych preparatów bez recepty, które wykazują korzystne działania na męską sprawność seksualną. Są też inne, sprawdzone metody, które mogą okazać się pomocne w zwiększaniu sił witalnych organizmu.

Co jest dobre na potencję?

Suplementy na potencję są naturalną metodą na pozbycie się problemów z niskim libido i słabą erekcją. Mają działanie pobudzające i wpływają korzystnie na męski układ płciowy. Naturalne środki na potencję mają też inne, pozytywne właściwości – ich systematyczne stosowanie w zalecanych dawkach wspomaga funkcjonowanie całego organizmu. Zapewnia wysoką witalność i pomaga cieszyć się sprawnością seksualną:

Wspiera libido i dodaje energii. Poprawia także ruchliwość plemników i powoduje zwiększenie ich ilości, co znacząco wpływa na męską płodność. Maca pomaga też zwiększyć wytrzymałość fizyczną organizmu i dostarcza do organizmu cenne witaminy: C, E, witaminy z grupy B, a także minerały takie jak magnez oraz wapń.

Naturalne preparaty są skuteczne w kwestii rozwiązywania problemów z męską potencją. Mają łagodne działanie, które uaktywnia się w procesie regularnej suplementacji. Działanie tych środków jest bezpieczne – wspomagają one naturalne funkcje organizmu i pobudzają konkretne układy lub procesy do intensywniejszej pracy.

Co to jest potencja?

Potencja jest określana jako zdolność organizmu do wzbudzania określonych reakcji seksualnych oraz odczuwania doznań. U mężczyzn jest to związane bezpośrednio z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji.

Aby mężczyzna mógł osiągnąć erekcję w naturalny sposób, potrzebna jest aktywizacja kilku ważnych procesów. Pierwszym impulsem do powstania wzwodu są bodźce, które poprzez wzrok, słuch, węch lub wyobraźnię przedostają się do mózgu. Następnie rozkurczają się mięśnie gładkie w ścianach naczyń tętniczych, co skutkuje zwiększonym napływem krwi do ciał jamistych członka. Nacisk na żyły wypustowe utrudnia odpływ krwi z prącia, w wyniku czego dochodzi do erekcji.

W trakcie wzwodu, w męskim narządzie rozrodczym gromadzi się kilkakrotne więcej krwi, niż w stanie spoczynku prącia. Dlatego kluczowe dla pojawienia się erekcji jest zjawisko rozszerzania się naczyń tętniczych i obfitego przepływu krwi do ciał jamistych.

sprawnosc-seksualna-04

Jakie są naturalne sposoby na potencję?

Niektóre problemy z potencją mogą mieć podłoże emocjonalne lub też być następstwem nieodpowiedniego stylu życia. W takiej sytuacji domowe sposoby na potencję mogą okazać się wystarczające dla wsparcia potencji i poprawy najważniejszych funkcji seksualnych.

 • Ćwiczenia

  Na potencję dobrze wypływa aktywność fizyczna. W trakcie ruchu u mężczyzn zwiększa się poziom testosteronu, który ma bezpośredni wpływ na poziom libido. Ćwiczenia powodują też poprawę samopoczucia i pomagają zredukować stres, który często jest przeszkodą w osiągnięciu oraz utrzymaniu erekcji.

 • Dieta

  Posiłki ubogie w warzywa i owoce powodują, że organizm nie otrzymuje najważniejszych składników odżywczych. Dieta obfitująca w tłuszcze i węglowodany prowadzi też do nadwagi lub otyłości, które mogą mieć negatywny wpływ na sprawność seksualną.

 • Suplementy na potencję

  To łagodne środki bazujące często na sprawdzonych wyciągach roślinnych i ziołowych. Mają one na celu pobudzić libido, wydłużyć czas stosunku oraz poprawić doznania w trakcie jego trwania. Naturalne tabletki na potencję wspierają konkretne procesy fizjologiczne i pomagają poprawić funkcjonowanie całego organizmu.

sprawnosc-seksualna-05

Czy dieta na potencję działa?

Zbilansowana dieta jest istotna dla zachowania dobrego zdrowia. Ma również szczególny wpływ na potencję, więc warto dopilnować, by znalazły się w niej wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Znaczącą rolę w diecie mężczyzny odgrywa cynk – odgrywa ważną rolę w syntezie testosteronu oraz w procesie produkcji plemników. Znaleźć go można w orzechach, pieczywie z pełnego ziarna oraz w otrębach. Warto pamiętać także o proteinach, które poprawiają ukrwienie członka i wydłużają czas erekcji. Bogatym źródłem białka w diecie są ryby, sery oraz chude mięso. Na pobudzenie krążenia i przyspieszenie przepływu krwi dobrze działają też niektóre zioła i przyprawy. Zwłaszcza kardamon, goździki oraz chili.

Istnieją produkty, które działają jak afrodyzjak. Dlatego często zaleca się ich spożycie w celu zwiększenia libido. Należą do nich m.in.:

 • Owoce morza

  pobudzają zmysły i dostarczają do organizmu cynk oraz selen,     które wpływają korzystnie na sprawność seksualną u mężczyzn.

 • Wino

  w niewielkich ilościach pomaga się odprężyć i zrelaksować. Może     także pobudzić zmysły.

 • Czekolada

  redukuje zmęczenie, poprawia nastrój i może działać  pobudzająco.

 • Jajka

  dodają siły i wigoru. Pomagają wzmocnić organizm i wspierają  wydzielanie hormonów odpowiedzialnych za wysokie libido u mężczyzn.

 • Rośliny strączkowe

  zwłaszcza fasola, soja i soczewica, które dostarczają białko roślinne i nienasycone kwasy tłuszczowe mające korzystny wpływ na naczynia krwionośne.

sprawnosc-seksualna-06

Dla kogo przeznaczone są środki na potencję?

Po suplementy na potencję mogą sięgnąć mężczyźni, którzy zauważają u siebie trudności z osiągnięciem naturalnych reakcji seksualnych. Dotyczy to zwłaszcza słabego libido oraz problemów z osiągnięciem i utrzymaniem wzwodu.

Naturalna suplementacja pomaga wesprzeć męską potencję w każdym wieku. Stosowanie preparatów poprawiających sprawność seksualną jest uzasadniona zarówno w celu rozwiązywania problemów z potencją, jak i w ramach świadomej profilaktyki.

Newsletter

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Vitama Nature. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą.

Przewiń do góry