Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie preparaty znajdujące się w ofercie sklepu Vitama Nature, wytwarzane są przez polskie przedsiębiorstwo produkcyjne branży farmaceutycznej z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorze ochrony zdrowia. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz wyspecjalizowanym działem badań i rozwoju (R&D) wraz z profesjonalnym zespołem technologów żywienia. W ten sposób możemy zagwarantować najwyższe standardy produkcyjne oparte na zasadach GMP (Good Manufacturing Practice).

Wyjątkowość produktów Vitama Nature polega na wysokiej zawartości substancji czynnych, sięgającej ponad 90% wypełnienia każdej kapsułki. Produkty Vitama Nature opracowujemy we własnym laboratorium, dlatego mamy całkowitą pewność, że ich skład i jakość są na najwyższym, bezpiecznym poziomie. Nasze suplementy pozyskiwane są z ekstraktów naturalnych surowców, które mają znacznie większą skuteczność niż sproszkowany susz. Dbamy również o to, by każda zaproponowana przez nas receptura była przejrzysta, a więc wolna od sztucznych i niefunkcjonalnych wypełniaczy.

Nasze składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł, od wiarygodnych dostawców z całego świata. Każda partia surowców wykorzystywanych do produkcji naszych suplementów jest dokładnie     sprawdzana pod kątem jakości. Będąc pod nieustannym nadzorem Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego możemy potwierdzić, że zarówno nasze działania, jak i komponenty, z których korzystamy, spełniają wszystkie wymogi powyższych jednostek.

Tak. Produkty Vitama Nature można stosować pojedynczo, w ramach kuracji ukierunkowanej na konkretny obszar zdrowia lub też łączyć je ze sobą w celu uzyskania bardziej kompleksowego wsparcia dla organizmu.

Dawki zaproponowane przez nas w poszczególnych suplementach zostały obliczone w taki sposób, aby przy jak najwyższej skuteczności zapewnić całkowite bezpieczeństwo stosowania. Jedyne przeciwwskazania dotyczące stosowania suplementów Vitama Nature dotyczą kobiet w ciąży, kobiet karmiących oraz osób, które wykazują nadwrażliwość na któryś ze składników. Jednocześnie należy pamiętać, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące suplementacji poszczególnych preparatów oraz możliwości  ich z lekami warto skonsultować i potwierdzić u lekarza.

Skład suplementów diety jest odpowiedni dla wegan z wyłączeniem Glukozaminy, Kolagenu. Składy suplementów diety Vitama Nature odpowiada wytycznym diety wegańskiej i wegetariańskiej. Produkty są bezglutenowy. Nie zawierają: pszenicy, produktów mlecznych, soi, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów, barwników.

Systematyczne stosowanie suplementacji produktami Vitama Nature pozwala osiągać odczuwalne i w pełni zadowalające rezultaty. Należy jednak pamiętać, że czas oczekiwania na efekty może być różny w zależności od indywidualnych predyspozycji danego organizmu oraz od właściwości konkretnego suplementu.

W sklepie znajdują się wyłącznie naturalne preparaty, które uzupełniają niedobory diety w sposób całkowicie bezpieczny. Suplementy Vitama Nature są dostępne bez recepty.

Zamówienie mona złożyć na stronie internetowej vitamanature.pl bądź telefonicznie pod numerem telefonu: 221 237 478. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Ponadto zamówienie można złożyć za pośrednictwem e-mail, pod adresem: kontakt@vitamanature.pl 

Zamówienia realizujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00. Oznacza to, że zamówienie złożone do godziny 14:00 zostanie wysłane tego samego dnia poprzez firmę spedycyjną. Firmy spedycyjne mają natomiast czas na dostarczenie przesyłki od 1 do 2 dni roboczych.

Metody płatności dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim szerwokie możliwości płatności internetowych: szybki przelew internetowy, BLIK, płatność kartą debetową, kartą kredytową oraz PayPalem. Istnieje również możliwość płatności za pobraniem, czyli płatność u kuriera. Również istnieje możliwość płatności przelewem na nasze konto bankowe (tradycyjny przelew).

W chwili obecnej sklep internetowy oferuje formy dostawy Pocztą Polską oraz Kurierem INPOST. Poczta Polska świadczy usługi w zakresie doręczeń kurierskich oraz do punktów odbioru. INPOST natomiast to doręczenia kurierskie oraz paczkomatowe.

W najbliższym czasie planujemy uruchomić możliwość doręczeń przesyłek za granicę (Europa)

Zamówienie można złożyć mailowo oraz telefonicznie. Mailowo na adres: kontakt@vitamanature.pl bądź za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej w zakładce kontakt. Zamówienie telefonicznie można złożyć od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, nasza infolinia jest dostępna pod numerem telefonu: tel: 221 237 478

Status zamówienia mogę sprawdzić zarejestrowani użytkownicy sklepu posiadający konto. Jednakże, klienci którzy nie są zarejestrowani są informowani na bieżąco komunikatami o statusie złożonego zamówienia.

Oczywiście, produkty, które są w stanie nienaruszonym można zwrócić w terminie 14 dni od daty dostarczenia pod adres: Magazyn Vitama Nature ul. Warszawska 106 05-082 Blizne Jasińskiego

Suplementy diety Vitama Nature można kupić tylko i wyłącznie poprzez sprzedaż on-line. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej naszych produktów.

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Scroll to Top