Darmowa dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności

Najczęściej zadawane pytania

Kto produkuje suplementy Vitama Nature?

Wszystkie preparaty znajdujące się w ofercie sklepu Vitama Nature, wytwarzane są przez polskie przedsiębiorstwo produkcyjne branży farmaceutycznej z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorze ochrony zdrowia. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami oraz wyspecjalizowanym działem badań i rozwoju (R&D) wraz z profesjonalnym zespołem technologów żywienia. W ten sposób możemy zagwarantować najwyższe standardy produkcyjne oparte na zasadach GMP (Good Manufacturing Practice).

Dlaczego produkty Vitama Nature są tak wyjątkowe?

Wyjątkowość produktów Vitama Nature polega na wysokiej zawartości substancji czynnych, sięgającej ponad 90% wypełnienia każdej kapsułki. Produkty Vitama Nature opracowujemy we własnym laboratorium, dlatego mamy całkowitą pewność, że ich skład i jakość są na najwyższym, bezpiecznym poziomie. Nasze suplementy pozyskiwane są z ekstraktów naturalnych surowców, które mają znacznie większą skuteczność niż sproszkowany susz. Dbamy również o to, by każda zaproponowana przez nas receptura była przejrzysta, a więc wolna od sztucznych i niefunkcjonalnych wypełniaczy.

Jak pozyskiwane są składniki do suplementów?

Nasze składniki pochodzą ze sprawdzonych źródeł, od wiarygodnych dostawców z całego świata. Każda partia surowców wykorzystywanych do produkcji naszych suplementów jest dokładnie sprawdzana pod kątem jakości. Będąc pod nieustannym nadzorem Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego możemy potwierdzić, że zarówno nasze działania, jak i komponenty, z których korzystamy, spełniają wszystkie wymogi powyższych jednostek.

Czy można stosować kilka produktów Vitama Nature równocześnie?

Tak. Produkty Vitama Nature można stosować pojedynczo, w ramach kuracji ukierunkowanej na konkretny obszar zdrowia lub też łączyć je ze sobą w celu uzyskania bardziej kompleksowego wsparcia dla organizmu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania produktów Vitama Nature?

Dawki zaproponowane przez nas w poszczególnych suplementach zostały obliczone w taki sposób, aby przy jak najwyższej skuteczności zapewnić całkowite bezpieczeństwo stosowania. Jedyne przeciwwskazania dotyczące stosowania suplementów Vitama Nature dotyczą kobiet w ciąży, kobiet karmiących oraz osób, które wykazują nadwrażliwość na któryś ze składników. Jednocześnie należy pamiętać, że jakiekolwiek wątpliwości dotyczące suplementacji poszczególnych preparatów oraz możliwości łączenia ich z lekami warto skonsultować i potwierdzić u lekarza.

Jak szybko można zauważyć efekty kuracji produktami Vitama Nature?

Systematyczne stosowanie suplementacji produktami Vitama Nature pozwala osiągać odczuwalne i w pełni zadowalające rezultaty. Należy jednak pamiętać, że czas oczekiwania na efekty może być różny w zależności od indywidualnych predyspozycji danego organizmu oraz od właściwości konkretnego suplementu

Czy w sklepie Vitama można zamówić leki na receptę?

W sklepie znajdują się wyłącznie naturalne preparaty, które uzupełniają niedobory diety w sposób całkowicie bezpieczny. Suplementy Vitama Nature są dostępne bez recepty.

Przewiń do góry