Kategorie

7 Produkty

Suplementy na paznokcie

Naturalne suplementy diety na paznokcie w ofercie Vitama Nature zawierają ponad 90% substancji aktywnej w każdej kapsułce. Posiadamy nie tylko suplementy na paznokcie, ale także ograniczające wypadanie włosów i wspierające zdrowy wygląd skóry. Zbilansowana dieta powinna stanowić podstawowe źródło witamin i minerałów. Jeśli z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie uzupełnić poziomu składników odżywczych dietą, wybierzmy naturalne suplementy diety, które wzmocnią łamliwe paznokcie, zadbają o włosy i ich kondycję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

PROMOCJA
Włosy Skóra Paznokcie

Naturalnie promienna cera, lśniące włosy i mocne paznokcie.

89,00 

90 kapsułek / 3 miesiące stosowania

CZYTAJ
Biotyna

Skuteczne i naturalne wzmocnienie dla włosów skóry i paznokci.

59,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Kolagen

Poprawa nawilżenia i elastyczności skóry oraz wzmocnenie dla włosów.

79,00 

90 kapsułek / 1 miesiące stosowania

CZYTAJ
Kompleks witamin z grupy B

Kompleksowe wsparcie organizmu dla lepszego zdrowia i samopoczucia.

49,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Cynk organiczny

Wsparcie zdrowych włosów, skóry, paznokci, układu odpornościowego

59,00 

90 kapsułek / 3 miesiace stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Krzem organiczny

Krzem – niezbędy składnik, źródło krzemionki, budulca strukturalnego tkanki łącznej

55,00 

90 kapsułek/ 1,5 miesiąca stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Mocne włosy skóra paznokcie

W zestawie znajdziesz:
1 – Biotyna
2 – Kolagen
3 – Włosy, skóra, paznokcie

237,00 

240 kapsułek / 30 dni suplementacji

CZYTAJ
suplementy-wplywajace-na-wlosy

Suplementy diety wpływające na włosy i paznokcie

Mocne włosy i zdrowe paznokcie mogą świadczyć o dobrym stanie odżywienia organizmu. Jeśli w codziennej diecie nie brakuje witamin i minerałów, takich jak: cynk, selen, kwas foliowy, witamina C, witamina E zwalczająca wolne rodniki- włosy i paznokcie nie powinny sprawiać problemów. Cenna jest także biotyna, niezbędna do prawidłowej budowy keratyny - podstawowego białka budulcowego włosów. Warto wspierać się także dodatkami roślinnymi np. w postaci skrzypu polnego. Powyższe składniki poprawiają kondycję włosów, skóry i paznokci, regenerują rozdwajające końcówki i przywracają pasmom elastyczność.

łamliwe paznokcie

Łamliwe paznokcie i wypadające włosy nie muszą być normą

Dieta bogata w składniki odżywcze powinna dostarczać nam odpowiedniej ilości wystarczająco wzmocni włosy i paznokcie. Jeśli jednak zależy nam na jeszcze mocniejszym wzmocnieniu paznokci i zadbaniu o zdrowe włosy i skórę - wybierzmy bezpieczne, naturalne i skuteczne suplementy diety Vitama Nature. Wiele witamin i minerałów pomaga także na zmiany w obrębie skóry głowy, redukuje nadmierne przetłuszczanie czy nadwrażliwość i nieprzyjemne swędzenie.

włosy i panokcie zwierciadłem stanu zdrowia

Włosy i paznokcie zwierciadłem stanu zdrowia organizmu

Nadmierne wypadanie włosów jest nie tylko problemem samym w sobie, ale może świadczyć o poważniejszych problemach zdrowotnych - nie należy lekceważyć takich objawów. Jeśli zdrowy tryb życia i odpowiednio dobrana suplementacja nie przynoszą poprawy, warto sięgnąć porady specjalisty.

Suplementy i witaminy wzmacniające paznokcie - Vitama Nature

Jaka witamina na paznokcie?

Jeśli przyczyną kruchych i łamliwych paznokci są niedobory witamin i minerałów, warto sięgnąć po suplementy z magnezem, cynkiem, wapniem oraz krzemem. Pomocna będzie także witamina A mająca wpływ na gładkość płytki paznokciowej oraz witaminy z grupy B (głównie B7 czyli Biotyna), których niedobór powoduje zniekształcenia, łamliwość i powolny wzrost. Witamina H to główna witamina poprawiająca stan paznokci i włosów, której może brakować np. po niedawno przebytej antybiotykoterapii. Warto uzupełnić dietę również o witaminę E, D i C.

Jak szybko wzmocnić paznokcie?

Jeśli chcesz szybko wzmocnić paznokcie, zacznij stosować specjalne odżywki, suplementy diety, wzbogać jadłospis o zdrowe tłuszcze i surowe warzywa oraz chroń je przed zniszczeniem. Wykonaj odpowiednie badania, by znaleźć przyczynę ich złej kondycji, dobierz wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji i unikaj długotrwałego kontaktu z wodą oraz silnymi detergentami.

Źródła:
1. J Dermatolog Treat. 2018 Jun;29(4):411-414. Natural Medicine Journal, vol. 11, no. 11 (2019).
2. A. Surma and P. Nockowski, “Wpływ stanu zdrowia oraz stylu życia na wygląd paznokci,” Kosmetologia Estet. , vol. 5, pp. 27–33, 2016.
3. M. W. Cashman and S. B. Sloan, “Nutrition and nail disease,” Clin. Dermatol., vol. 28, no. 4, pp. 420–425, 2010, doi: 10.1016/j.clindermatol.2010.03.037.

Przedstawiony materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi porady lekarskiej.
Opis stanowi informację o substancjach i ich możliwościach zastosowania na podstawie dostępnych informacji w artykułach naukowych (PubMed, Scorpus, Elsevier), Internecie, prasie, książkach naukowych. Materiał nie stanowi opisu suplementu diety, ani innego produktu zawierającego opisane składniki.
W przypadku stosowania suplementów diety pamiętaj, że bardzo ważna jest zrównoważona i zbilansowana dieta. Nie przekraczaj zalecanej porcji dziennej, przechowuj suplement w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Zawsze czytaj etykiety, a na nich zalecenia i ostrzeżenia, a w razie wątpliwości zawsze konsultuj stosowanie z lekarzem.

Newsletter

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę (Vitama S.A. z siedzibą w Warszawie) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Scroll to Top