Szybka dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności
LETNIA PROMOCJA DO -30% NA WSZYSTKIE SUPLEMENTY I ZESTAWY***

***Oferta obowiązuje do wyczerpania stanów magazynowych

Kategorie

Suplementy przed treningiem

Zanim zadamy sobie pytanie o najlepsze suplementy diety, zastanówmy się, jaki jest nasz główny cel. Spalanie tkanki tłuszczowej czy może zależy nam na zwiększaniu masy mięśniowej? Odpowiednio dobrane suplementy przed treningiem mogą również dodatkowo wzmocnić organizm przed, w trakcie treningu i po jego zakończeniu. Nie zapominajmy o stosowaniu na co dzień odpowiednio zbilansowanej diety. Spożywanie białka, tłuszczów i węglowodanów, bogatych w witaminy i minerały to podstawy zdrowego trybu życia.

PROMOCJA
L-Glutamina

Szybsza regeneracja mięśni i większa wydolność podczas wysiłku.

69,00 

120 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
L-Karnityna

Wzrost wydolności dla dłuższych i intensywniejszych treningów.

69,00 

120 kapsułek / 1,5 miesiąca stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Glukozamina

Sprawniejsze stawy bez zapaleń i skuteczna ochrona przed urazami.

79,00 

120 kapsułek / 1,5 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Kwas Hialuronowy

Intensywne nawilżenie oraz regeneracja dla zdrowszej i jędrniejszej skóry.

129,00 

90 kapsułek / 3 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Kolagen

Poprawa nawilżenia i elastyczności skóry oraz wzmocnenie dla włosów.

89,00 

90 kapsułek / 1 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Witamina D3 + MK7

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego

49,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
Magnez + Witamina B6

Wspomaga funkcje mózgu i działa ochronnie na cały układ nerwowy.

49,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
Kompleks witamin z grupy B

Kompleksowe wsparcie organizmu dla lepszego zdrowia i samopoczucia.

49,00 

60 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
L-Arginina

Wsparcie w budowaniu masy mięśniowej i efektywniejsza regeneracja.

69,00 

120 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Zestaw dla sportowców

W zestawie znajdziesz:
1 – L-Glutamina
2 – L-Karnityna
3 – L-Arganina

187,00 

360 kapsułek / 60 dni suplementacji

CZYTAJ
suplementy przed treningiem

Jaką rolę spełniają suplementy diety
przyjmowane przed rozpoczęciem treningu?

Zadaniem suplementów diety przed treningiem jest zwiększenie wytrzymałości organizmu poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych - tym samym wzrośnie przepływ krwi. To sprawia, że więcej składników odżywczych zostanie dostarczonych do komórek organizmu. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby znajdujące się w grupie początkującej. Suplementy przedtreningowe, które u doświadczonej osoby będą pomocne w czasie intensywnego treningu, u innej mogą powodować nadmierne pobudzenie.

odżywki białkowe

Odżywki białkowe jako wsparcie masy mięśniowej

Odpowiednia odżywka białkowa będzie skutecznie zapobiegać niszczeniu komórek mięśniowych po zakończonym treningu. Suplementy zawierające niezbędne aminokwasy będą wsparciem w czasie wykonywania ćwiczeń. Do najliczniejszej grupy aminokwasów zaliczymy L-Glutaminę, która stanowi aż 50% ilości wszystkich aminokwasów budujących mięśnie. Popularna L-Karnityna bierze udział w transporcie składników tłuszczu. Z kolei L-Arginina uczestniczy w wielu procesach metabolicznych.

suplement diety l-karnityna vitama nature

Z pomocą przychodzą naturalne suplementy
oferowane przez Vitama Nature

Otyłość jest uznawana obecnie za metaboliczną chorobę cywilizacyjną. Stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka i może w znaczący sposób utrudniać codzienne funkcjonowanie. Dla wielu osób nadwaga oraz otyłość stanowią poważny kompleks z punktu widzenia wyglądu zewnętrznego. Może to rzutować na ich ogólną samoocenę, a także sposób postrzegania siebie w życiu osobistym oraz zawodowym.
Nadwaga może być następstwem wielu różnych czynników:

Przedstawiony materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi porady lekarskiej.
Opis stanowi informację o substancjach i ich możliwościach zastosowania na podstawie dostępnych informacji w artykułach naukowych (PubMed, Scorpus, Elsevier), Internecie, prasie, książkach naukowych. Materiał nie stanowi opisu suplementu diety, ani innego produktu zawierającego opisane składniki.
W przypadku stosowania suplementów diety pamiętaj, że bardzo ważna jest zrównoważona i zbilansowana dieta. Nie przekraczaj zalecanej porcji dziennej, przechowuj suplement w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Zawsze czytaj etykiety, a na nich zalecenia i ostrzeżenia, a w razie wątpliwości zawsze konsultuj stosowanie z lekarzem.

Newsletter

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę (Vitama S.A. z siedzibą w Warszawie) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Shopping Cart
PROMOCJA
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Scroll to Top