Szybka dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności

FORMY PŁATNOŚCI W SKLEPIE INTERNETOWYM VITAMA NATURE

Forma płatności Informacje dotyczące formy płatności
Szybkie płatności (Przelewy24) Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bez wychodzenia z domu, skorzystaj z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Po wybraniu tej metody nastąpi przekierowanie na stronę naszego partnera, gdzie wybierzesz swój bank. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej za pomocą Twoich danych i bezpiecznie zapłać za zamówienie.
Karta płatnicza Szybka i bezpieczna płatność za pomocą karty płatniczej Visa, Mastercard lub American Express. Uzupełnij i potwierdź dane swojej karty płatniczej, z której będzie pobrana opłata za zamówienie.
Blik Płać wygodnie z BLIKiem. Po wybraniu tej opcji, wygeneruj w aplikacji swojego banku kod BLIK, następnie wpisz wygenerowany BLIK we wskazane miejsce i potwierdź transakcję w aplikacji
Tradycyjny przelew Wykonaj tradycyjny przelew bankowy. System wygeneruje rachunek bankowy, na który należy dokonać płatności. Zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane do Ciebie w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na koncie.
Za pobraniem Obawiasz się płatności internetowych? Zapłać za swoje zamówienie kurierowi dopiero przy odbiorze przesyłki. Jeśli wybierzesz tę opcję, pamiętaj o podaniu numeru telefonu, aby kurier mógł skontaktować się z Tobą i wręczyć Ci zamówioną paczkę. Przygotuj za zamówienie dokładnie odliczoną kwotę w gotówce. Pamiętaj, że nasz kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Przewiń do góry