Darmowa dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności

FORMY PŁATNOŚCI

logo-Przelewy 24

Przelewy24

Jeżeli chcesz zapłacić za przesyłkę bez wychodzenia z domu, skorzystaj z szybkiego przelewu internetowego za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Po wybraniu tej metody nastąpi przekierowanie na stronę naszego partnera, gdzie wybierzesz swój bank. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej za pomocą Twoich danych i bezpiecznie zapłać za zamówienie.

logo-VISA

Karta płatnicza

Szybka i bezpieczna płatność za pomocą karty płatniczej Visa, Mastercard lub American Express. Uzupełnij i potwierdź dane swojej karty płatniczej, z której będzie pobrana opłata za zamówienie.

logo-Blik

Blik

Płać wygodnie z BLIKiem. Po wybraniu tej opcji, wygeneruj w aplikacji swojego banku kod BLIK, następnie wpisz wygenerowany BLIK we wskazane miejsce i potwierdź transakcję w aplikacji

Tradycyjny przelew

Wykonaj tradycyjny przelew bankowy. System wygeneruje rachunek bankowy, na który należy dokonać płatności. Zamówienie zostanie zrealizowane i wysłane do Ciebie w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na koncie.

logo-gotowka

Płatność przy odbiorze

Obawiasz się płatności internetowych? Zapłać za swoje zamówienie kurierowi dopiero przy odbiorze przesyłki. Jeśli wybierzesz tę opcję, pamiętaj o podaniu numeru telefonu, aby kurier mógł skontaktować się z Tobą i wręczyć Ci zamówioną paczkę. Przygotuj za zamówienie dokładnie odliczoną kwotę w gotówce. Pamiętaj, że nasz kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.

Przewiń do góry