Darmowa dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności

Suplementy z kolagenem

Jak niedobór kolagenu wpływa na ludzki organizm? W którym momencie suplementacja kolagenem staje się odpowiednim wyborem? Kolagen, jako podstawowe białko strukturalne tkanki łącznej, wchodzi w skład wielu organów - buduje zęby, chrząstkę, naczynia krwionośne. Jakość włókien kolagenowych odpowiada również za procesy starzenia organizmu i elastyczność skóry. Warto korzystać z naturalnych źródeł kolagenu dostarczanych z pożywieniem, a jeśli to możliwe - sięgnąć po naturalne suplementy z kolagenem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Suplement diety Vitama Nature - Kolagen
Kolagen

Poprawa nawilżenia i elastyczności skóry oraz wzmocnenie dla włosów.

119,00  89,00 

90 kapsułek / 1 miesiące stosowania

CZYTAJ
Suplement diety Vitama Nature - Kompleks Włosy Skóra Paznokcie
Włosy, Skóra, Paznokcie

Naturalnie promienna cera, lśniące włosy i mocne paznokcie.

109,00 

90 kapsułek / 3 miesiące stosowania

CZYTAJ
suplementy zawierające kolagen

Suplementy diety zawierające naturalny kolagen

Warto, aby suplementy z kolagenem były wzbogacone o dodatkowe składniki, które będą wzmacniać jego działanie. Kompleksowym działaniem charakteryzuje się produkt, w którym jest witamina C. Jej zadanie to m.in. wsparcie prawidłowego przebiegu procesu syntezy kolagenu. Wraz z witaminą E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Jeśli zadbamy, aby w naszym organizmie znalazł się dodatkowo kwas hialuronowy - wzmocnimy stawy, chrząstki oraz skórę.

żelatyna źródłem kolagenu

Suplementacja kolagenem, czy dostarczanie go wraz z dietą?

Wchłanianie kolagenu jest zależne od źródeł, z jakich go dostarczamy. Popularny i skuteczny jest  kolagen rybi, który jest zbliżony budową do ludzkiego. Do najcenniejszych źródeł zaliczamy kurze łapki, chrząstki rekina czy żelatynę. Z rozwiązaniem przygotowanym dla wegan i wegetarian przychodzi Vitama Nature i oferuje suplementy, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

włosy skóra paznokcie suplement z kolagenem

Jaki suplement diety wybrać? Bezpieczny i skuteczny

Odpowiednio zbilansowana dieta powinna być źródłem składników odżywczych. Suplementy z kolagenem wysokiej jakości mogą stanowić wartościowe uzupełnienie pokarmów. Warto mieć świadomość, że włókna kolagenowe w ludzkim organizmie ulegają osłabieniu wraz z wiekiem. To jeden z powodów utraty elastyczności skóry i naczyń krwionośnych, częste jest także pobolewanie stawów. Suplementacja kolagenu wprowadzona odpowiednio wcześnie przyczyni się do zmniejszenia ryzyka osłabienia organów i pogorszenia stanu skóry, poprzez wzmocnienie włókien kolagenowych. Suplementy diety oferowane przez Vitama Nature są odpowiednie dla wegan i wegetarian - należy do nich także kolagen naturalny. Minimum 90% wypełnienia każdej kapsułki stanowią substancje czynne. Stosujemy naturalne składniki, a wykorzystywane przez nas surowce posiadają certyfikaty jakościowe.

Newsletter

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Vitama Nature. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą.

Przewiń do góry