Kim jesteśmy

Vitama Nature to polska marka wspierana przez profesjonalizm i doświadczenie technologów z firmy farmaceutycznej Vitama Nature Prosta Spółka Akcyjna W ramach tej integracji mamy rzadką możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcyjnym naszych suplementów - od koncepcji, przez badania, aż po przekazanie finalnego produktu w ręce klienta. To daje nam absolutną pewność, że preparaty, które oferujemy powstały z surowców o najlepszej jakości oraz że są całkowicie wolne od sztucznych wypełniaczy i wątpliwych dodatków.

Stawiamy na innowacje i unikalność, ale naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo wynikające z zastosowania naturalnych składników i rozwiązań. Produkty marki Vitama Nature posiadają składy opracowywane i dokładnie badane we własnych laboratoriach R&D.

VITAMA-laboratorium

Filozofia działania

Naszą misją jest dostarczanie gotowych i pewnych rozwiązań, które będą jednoznaczną odpowiedzią na konkretne potrzeby w wybranych obszarach zdrowia. Wierzymy w to, że natura w swojej prostocie i harmonii jest wystarczająco skuteczna, dlatego nie trzeba jej dodatkowo poprawiać. Oferujemy więc wyłącznie naturalne suplementy o czystych i przejrzystych składach. Bez barwników, bez aromatów i bez konserwantów. Produkty Vitama Nature nie zawierają też nabiału oraz drożdży i są pełni przyjazne wegetarianom.

Nasze linie suplementów zostały skomponowane w taki sposób, aby objąć kompleksowo wszystkie najważniejsze obszary w organizmie człowieka. Skupiliśmy się zarówno na potrzebach ciała, jak i umysłu. Kompozycje, które znalazły się w naszej ofercie, stanowią naturalne i skuteczne wsparcie, które może być traktowane jako uzupełnienie codziennej diety dla każdego.

Filary Marki

Podczas procesu wytwarzania suplementów wykonujemy badania, przeprowadzamy testy i stosujemy regularną kontrolę składu, aby sprawdzić, czy spełnia on wszystkie konieczne wymagania. Jakość jest dla nas nadrzędną     wartością, dzięki której nasi klienci zyskują pewność co do  bezpieczeństwa i skuteczności produktów Vitama Nature.

Stosowana technologia

Posiadamy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, które spełnia wymogi GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz standardy HACCP. W ten sposób możemy potwierdzić właściwości i jakość każdej zastosowanej substancji.
Etap produkcji jest kluczowy dla jakości suplementów, dlatego podchodzimy do niego z zachowaniem szczególnej staranności i odpowiedzialności.

Korzystamy z zaawansowanych urządzeń technologicznych poddawanych regularnym kontrolom jakości i przeprowadzamy wszystkie konieczne badania, aby wykluczyć obecność substancji szkodliwych w produkowanych przez nas preparatach.

Nasze laboratorium zostało wyposażone w nowoczesną aparaturę i specjalistyczny sprzęt do analizy, pomiarów i badań. Dlatego możemy kontrolować i kształtować proces powstawania naszych suplementów na każdym etapie:

  • Opracowywanie receptury

  • Wybór formy wytwarzania

  • Pakowanie produktów

  • Analizy laboratoryjne

  • Badania fizyczne kapsułek

Nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe zwiększa Nasze możliwości co do innowacji wprowadzanych w ramach przebiegu procesu produkcyjnego, jak i samym składzie  funkcjonalności produktu.

Jakościowe składniki z natury

Starannie wyselekcjonowane składniki zapewniają bezpieczną równowagę dla ciała i umysłu. Wierzymy, że naturalne ekstrakty odpowiadają wszystkim potrzebom ludzkiego organizmu: uzupełniają jego niedobory i prowadzą do zdrowej i pełnej harmonii. Dlatego produkty, które oferujemy, bazują jedynie na naturalnych i wysoko stężonych komponentach.

Zamiast wątpliwych wypełniaczy, proponujemy wysokie stężenia składników aktywnych w każdej pojedynczej kapsułce. Ich wysokość szacujemy w oparciu o najbardziej aktualne badania dotyczące zapotrzebowania człowieka na wybrane witaminy i składniki mineralne. Stosujemy wyłącznie standaryzowane ekstrakty roślinne o wysokiej jakości. Ich zadaniem jest dostarczenie optymalnej dawki konkretnego składnika do organizmu oraz zapewnienie systematycznej poprawy zdrowia i samopoczucia.

Group-137.svg

Składniki pochodzące ze sprawdzonych źródeł

Group-136.svg

Standaryzowane ekstrakty z wartościowym surowcem

Group-135.svg

Unikalne i naturalne receptury

Group-138.svg

Brak sztucznych dodatków i wypełniaczy

Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Scroll to Top