Szybka dostawa 120 dni na zwrot Gwarancja naturalnych skladników Gwarancja oryginalności

REKLAMACJE W SKLEPIE INTERNETOWYM VITAMA NATURE

Zobacz jak w skrócie wygląda proces reklamacji:

1. JAK ZGŁOSIĆ REKLAMACJĘ PRODUKTU?

Reklamacje przyjmujemy w formie pisemnej za pośrednictwem poczty lub formularza elektronicznego. Przy zgłoszeniu reklamacji nie zapomnij podać swojego numeru zamówienia lub danych, które umożliwią nam Twoją identyfikację. Reklamacje i zwroty przyjmowane są adres e-mail: kontakt@vitamanature.pl lub pisemnie na adres korespondencyjny:

Vitama Nature Prosta Spółka Akcyjna
Magazyn
Ceramiczna 1 (brama 9)
05-850 Ożarów Mazowiecki

Adres email: kontakt@vitamanature.pl

2. CZAS NA ROZPATRZENIE TWOJEJ REKLAMACJI

Sklep rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. Udzielenie odpowiedzi może nastąpić w takiej samej formie, w jakiej zostało złożone zgłoszenie bądź reklamacja. Pamiętaj, że zwrot pieniędzy możliwy jest tylko w przypadku spełnienia wszystkich warunków wymaganych w regulaminie.

3. CO MUSISZ ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ ZWROT PIENIĘDZY?

Aby Twoja reklamacja została rozpatrzona, musisz w ciągu 100 dni kalendarzowych od daty otrzymania paczki przesłać nam opakowanie z produktem, rachunek potwierdzający transakcję (paragon lub faktura) oraz wypełniony formularz zwrotu. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji/zwrotu pieniądze zostaną zwrócone przelewem na numer konta bankowego podany w formularzu zwrotu w ciągu 14 dni.

Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Przewiń do góry