Kategorie

1 Produkty

Suplementy na libido

Suplementy na libido to produkty skierowane zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Fakt, że mamy dostęp do szerokiej gamy preparatów na potencję sprawia, że coraz trudniej wybrać ten odpowiedni. I choć najważniejszą rolę odgrywa skuteczność, to warto zwrócić uwagę również na bezpieczny skład. Jeśli więc chcesz zwiększyć swój popęd seksualny, postaw na naturalne, przebadane substancje.

Wyświetlanie jednego wyniku

Kompleks potencja i erekcja

Wspomaga czynności narządów płciowych i stymuluje płodność

89,00 

90 kapsułek / miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Żeń szeń

Wyższa wydolność dla ciała i umysłu. Naturalne źródło energii i witalności.

79,00 

90 kapsułek/ 3 miesiące stosowania

CZYTAJ
Korzeń Maca

Skuteczny sposób na zwiększenie zapasów energii i lepszą koncentrację.

99,00 

90 kapsułek / 1.5 miesiąca stosowania

CZYTAJ
Kompleks dla mężczyzn

Niezbędne witaminy i minerały dla mężczyzn po 40 roku życia dające energii.

69,00 

60 kapsułek / miesiąc stosowania

CZYTAJ
L-Arginina

Wsparcie w budowaniu masy mięśniowej i efektywniejsza regeneracja.

79,00 

120 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
L-Karnityna

Wzrost wydolności dla dłuższych i intensywniejszych treningów.

79,00 

120 kapsułek / 1,5 miesiąca stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
L-Glutamina

Szybsza regeneracja mięśni i większa wydolność podczas wysiłku.

63,00 

120 kapsułek / 2 miesiące stosowania

CZYTAJ
Buzdyganek naziemny

Pozytywny wpływ na sprawność seksualną u mężczyzn i funkcje rozrodcze

89,00 

90 kapsułek / 3 miesiące stosowania

CZYTAJ
PROMOCJA
Zestaw dla mężczyzn

W zestawie znajdziesz:
1 – Buzdyganek naziemny
2 – Witaminy dla mężczyzn
3 – Żeń Szeń

207,00 

240 kapsułek / 30 dni suplementacji

CZYTAJ
PROMOCJA
Zestaw na potencję

W zestawie znajdziesz:
1 – Żeń Szeń
2 – Korzeń Maca
3- L-Arginina

227,00 

300 kapsułek / 60 dni suplementacji

CZYTAJ
zwiekszenie libido

Jak zwiększyć libido u kobiet i mężczyzn?

Poziom libido zależy od wielu czynników. Spadek popędu seksualnego często wiąże się z problemami natury psychologicznej, np. przez napięcia między partnerami. Może wynikać również ze stanu naszej psychiki i kondycji organizmu. Bywa, że zaburzenia erekcji lub brak ochoty na seks są spowodowane zmęczeniem, nadmiernym stresem, a nawet stylem życia.  U mężczyzn głównym czynnikiem spadku libido są: niedobór androgenów, zaburzenia układu krwionośnego, niepokój, nadmiar stresu i zmęczenie. W przypadku kobiet najczęściej wymienia się aktualne stężenie hormonów w organizmie (zależne od fazy cyklu), obniżony przepływ krwi przez narządy płciowe oraz (tak jak u mężczyzn) zmęczenie i stres.  Metodą na poprawę funkcji seksualnych może być zmiana nawyków żywieniowych i stosowanie suplementów diety, które pobudzają libido. Dużą rolę odgrywa także styl życia: dbanie o właściwą jakość snu, wyciszenie, relaks, regularną aktywność fizyczną.

skuteczne suplementy na libido

Skuteczne suplementy na libido u kobiet

Życie seksualne kobiet może poprawić suplementacja naturalnymi preparatami. Dobrze udokumentowane działania posiada Maca. Wyciąg z tego korzenia zwiększa libido zarówno u kobiet, jak i mężczyzn niezależnie od wieku czy poziomu aktywności fizycznej. Kolejną zaletą tej rośliny jest fakt, że nie wywiera wpływu na stężenie hormonów płciowych.  Jeszcze innym polecanym składnikiem jest L-arginina, która zwiększa popęd seksualny u obu płci. Jej działanie wynika ze zwiększania ukrwienia narządów płciowych, a co za tym idzie - ich wrażliwości i pobudliwości. Pomocny może okazać się też żeń-szeń znany z poprawiania wydolności organizmu, zwalczania stresu i wzmagania popędu seksualnego.

suplementy na erekcje

Preparaty pomocne w leczeniu zaburzeń erekcji

Spadek libido bywa też skutkiem stresu, problemów ze zdrowiem lub pogorszenia wydolności organizmu. Dlatego bez względu na płeć, dobrze jest stosować nie tylko “pobudzające” preparaty na bazie roślin, ale też kompleksy witaminowe (zwłaszcza z magnezem i witaminami z grupy B, które mają wpływ na prawidłowe działanie układu nerwowego).  W przypadku mężczyzn zaleca się pobudzanie krążenia i stosowanie tabletek na libido, które poprawiają ogólną sprawność seksualną. Do tej kategorii można zaliczyć nie tylko wspomniane wyżej substancje takie jak żeń-szeń czy maca, ale też buzdyganka naziemnego, który dodaje energii i podnosi poziom wolnego testosteronu.

Źródła:
1. Use of Ptychopetalum guyanna. Presented at the First International Congress on Ethnopharmacology, Strasbourg, France.
2. Waynberg, J. (2002). Male sexual asthenia--interest in a traditional plant-derived medication. Ethnopharmacology, 20(2), 155-161.
3. Gonzales, G. F., Cordova, A., Vega, K., Chung, A., Villena, A., & Gonez, C. (2001). Effect of Lepidium meyenii (MACA) on sexual desire and its absent relationship with serum testosterone levels in adult healthy men. Andrologia, 34(6), 367-372.
4. Shin, B. C., Lee, M. S., Yang, E. J., Lim, H. S., & Ernst, E. (2010). Maca (L. meyenii) for improving sexual function: a systematic review. BMC Complementary and Alternative Medicine, 10(1), 44.
5. Zenico, T., Cicero, A. F. G., Valmorri, L., Mercuriali, M., & Bercovich, E. (2009). Subjective effects of Lepidium meyenii (Maca) extract on well-being and sexual performances in patients with mild erectile dysfunction: a randomised, double-blind clinical trial. Andrologia, 41(2), 95-99.
6. Gonzales, G. F., Córdova, A., Gonzales, C., Chung, A., Vega, K., & Villena, A. (2003). Lepidium meyenii (Maca) improved semen parameters in adult men. Asian Journal of Andrology, 5(4), 301-304.

Przedstawiony materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi porady lekarskiej.
Opis stanowi informację o substancjach i ich możliwościach zastosowania na podstawie dostępnych informacji w artykułach naukowych (PubMed, Scorpus, Elsevier), Internecie, prasie, książkach naukowych. Materiał nie stanowi opisu suplementu diety, ani innego produktu zawierającego opisane składniki.
W przypadku stosowania suplementów diety pamiętaj, że bardzo ważna jest zrównoważona i zbilansowana dieta. Nie przekraczaj zalecanej porcji dziennej, przechowuj suplement w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Zawsze czytaj etykiety, a na nich zalecenia i ostrzeżenia, a w razie wątpliwości zawsze konsultuj stosowanie z lekarzem.

Newsletter

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę (Vitama S.A. z siedzibą w Warszawie) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.
Shopping Cart
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt znów będzie dostępny. Podaj poniżej swój adres e-mail aby otrzymać powiadomienie o dostępności produktu.
Scroll to Top